| Manufacture Year | 2021 |
|---|---|
| Product Category | Used Caterpillar Excavator |
| Make | Caterpillar |
| Brands | Komatsu, Caterpillar, Hitachi, Doosan, Sany, Hyundai, Kobelco, Volvo, Kubota and more |
| Major Products | Used excavators, loaders, forklifts, backhoe loaders, graders, bulldozers, cranes, etc. |
| キーワード | 使われた掘削機 |
|---|---|
| 原産地 | 日本 |
| 移動型 | トラック |
| バケットの容量 | 0.44m3 |
| 最大掘削半径 | 8085mm |
| キーワード | 使われた掘削機 |
|---|---|
| ブランド | コマツー |
| モデル | PC200-8N1 |
| 原産地 | 日本 |
| 場所 | 上海,中国 |
| キーワード | 使われた掘削機 |
|---|---|
| 原産地 | 日本 |
| 移動型 | トラック |
| バケットの容量 | 0.44m3 |
| 最大掘削半径 | 8085mm |
| キーワード | 使われた掘削機 |
|---|---|
| ブランド | コマツー |
| モデル | PC220-7 |
| 原産地 | 日本 |
| 場所 | 上海,中国 |
| キーワード | 使われた掘削機 |
|---|---|
| ブランド | コマツー |
| モデル | PC350-7 |
| 原産地 | 日本 |
| 場所 | 上海,中国 |
| キーワード | 使われた掘削機 |
|---|---|
| 原産地 | 日本 |
| 移動型 | トラック |
| バケットの容量 | 2.5m3 |
| 最大掘削半径 | 11985mm |
| キーワード | 使われた掘削機 |
|---|---|
| 原産地 | 日本 |
| 移動型 | トラック |
| バケットの容量 | 0.44m3 |
| 最大掘削半径 | 8085mm |
| キーワード | 使われた掘削機 |
|---|---|
| ブランド | コマツー |
| モデル | PC200-8N1 |
| 原産地 | 日本 |
| 場所 | 上海,中国 |
| Product Category | Used Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Performance | Flexible working skills |
| Engine | Original Japanese Engine |
| Moving Type | Crawler Excavator |
| Make | Caterpillar |