| キーワード | 使われた掘削機 |
|---|---|
| 原産地 | 日本 |
| 移動型 | トラック |
| バケットの容量 | 0.13m3 |
| 最大掘削半径 | 5125mm |
| キーワード | 使われた掘削機 |
|---|---|
| 原産地 | 日本 |
| 移動型 | トラック |
| バケットの容量 | 0.13m3 |
| 最大掘削半径 | 5125mm |
| 移動速度 | 4.5 km/h |
|---|---|
| モデル | KX183 |
| 作業重量 | 8300kg |
| エンジン | 原産地 |
| 条件 | 使用済み |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Condition | Used |
| Product Category | Used Caterpillar Excavator |
| Color | Original Paint |
| Engine | Original Japanese Engine |
| Delivery Time | 5-8days |
|---|---|
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, MoneyGram |
| Supply Ability | 3000+ |
| Place of Origin | China |
| ブランド名 | Sany |
| Manufacture Year | 2021 |
|---|---|
| Product Category | Used Caterpillar Excavator |
| Make | Caterpillar |
| Brands | Komatsu, Caterpillar, Hitachi, Doosan, Sany, Hyundai, Kobelco, Volvo, Kubota and more |
| Major Products | Used excavators, loaders, forklifts, backhoe loaders, graders, bulldozers, cranes, etc. |
| Export Certificates | Complete |
|---|---|
| Driving Form | Hydraulic |
| Working hour | 3534h |
| Major Products | Used excavators, loaders, forklifts, backhoe loaders, graders, bulldozers, cranes, etc. |
| Origin | Japan |
| FAQ | Brand name: DOOSAN, Model number: DX80, Certification: CECO, Minimum order quantity: 1, Delivery time: 5-8 days, Made in Korea, Payment terms: L/C, D/A, D/P, T/T, MoneyGram, Supply ability: 3000+, Price negotiable |
|---|---|
| Bucket Capacity | 0.75 m³ |
| Product Category | Used Doosan Excavator |
| Packing and Shipping | Secure packaging in a wooden crate, Timely and safe delivery |
| Product Name | Spot Doosan DH150 second-hand excavator, low-price promotion, fast delivery |
| Applications | Construction sites, mining, landscaping, etc. |
|---|---|
| Advantages | Powerful, Good stability, Easy to operate, Good comfort |
| Product Name | Spot Original Caterpillar 330 second-hand excavator low-price promotion fast delivery |
| Origin | Japan |
| Make | Caterpillar |